Witaj na stronie darmowego serwera TeamSpeak 3, Azuno.pl!

This server is blacklisted. Refusing to connect. Dodano: 18.07.2014, przez Hatsugochi

Witajcie!

Jak możecie zauważyć, serwer znowu trafił na tzw. blacklistę (innymi słowy został zablokowany za złamanie regulaminu). Niestety nie znamy dokładnego powodu blokady, ale jesteśmy pewni, że z naszej strony wszystko było "OK". Z racji, iż taka sytuacja powtórzyła się już drugi raz postanowiliśmy zaprzestać działaniu na licencji NPL i wrócimy dopiero w momencie kiedy uzyskamy licencję AAL. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo kiedy TS Azuno zostanie uruchomiony ponownie.

Jeżeli przypadkiem chcielibyście nas w jakikolwiek sposób wspomóc, to zapraszamy do formularzu kontaktowego lub bezpośrednio na steam - Hatsugochi.


Pozdrawiamy,
Administracja Azuno.pl
Azuno działa ponownie! Dodano: 9.07.2014, przez Hatsugochi
Już działamy!

W ciągu ostatnich kilku dni dostęp do serwera był zablokowany, ale to już za nami. Azuno działa ponownie, a więc serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego serwera. :)


Pozdrawiamy,
Administracja Azuno.pl
Serwer zawieszony w działaniu do odwołania Dodano: 8.07.2014, przez Hatsugochi
Witajcie!

W związku z nieuzasadnionym działaniem ekipy TeamSpeaka jesteśmy zmuszeni do chwilowego wyłączenia serwera. W żadnym wypadku nie zamierzamy kończyć naszej działalności, także nie bójcie się, niedługo wracamy.


Pozdrawiamy,
Administracja Azuno.pl
Strefa rozrywki! Dodano: 14.04.2014, przez Hatsugochi

Witajcie!

Postanowiliśmy ruszyć w stronę większej komunikacji ze społecznością Azuno, dlatego oficjalnie wprowadzamy takie miejsca jak: karaoke, serwerowa DJ'ka jak i również tyrania. Dodatkowo co jakiś czas będziecie mieli okazję posłuchać naszych wybitnych DJów na kanale powitalnym. W niedalekiej przyszłości możecie spodziewać się eventów ze wspomnianych wyżej rozrywek z unikalnymi nagrodami, które dostępne są tylko dla wygranych! Także zachęcamy do czynnego udziału w życiu naszego serwera i przypominamy, że rekrutacja na moderatora nadal trwa!


Azuno.pl
Azuno v0.2! Dodano: 03.04.2014, przez Hatsugochi
Witajcie!

Z dniem dzisiejszym oficjalnie udostępniamy nasz mały i prosty portal. Znajdziedzie tutaj ogłoszenia o najważniejszych wydarzeniach z życia naszego serwera jak i wiele innych przydatnych informacji! Udostępniamy również opcję kontaktu 24/7 z administracją poprzez odpowiedni formularz na stronie.

Dziękujemy za wytrwanie z nami już ponad rok! Lecimy dalej! ^^

Nasz adres IP:
azuno.pl
Darmowe kanały!
Nie czekaj, załóż już teraz! Oferujemy kanały zupełnie za darmo. Wystarczy, że zgłosisz się do jednego z administratorów na serwerze. Zajmie to tylko moment!
TeamSpeak 3
Korzystamy z programu TeamSpeak3!